Twoje zapytanie pokaż wyszukiwarkę »

suszarka do bielizny balkonowa, producent koszy, suszarka sufitowa łazienkowa

Promocja
Solidna suszarka łazienkowa o niewielkich rozmiarach. Sznrkowa.  Idealna do niewielkich łazienek.
Ogrodowa suszarka Compact. Mocowanie z tworzywa do betonu. Długość linki 40 m, 4 ramiona Możliwość wymiany linki Jest możiwość dokupienia mocowania do wbicia w ziemię ( stal ocynkowana ) Kolor: metaliczny szary
679.00 zł 980.00 zł
Nowy Promocja
Suszarka ogrodowa SmartLife. Mocowanie stalowe do gruntu. Obrotowa , 60 m linki rozciągnięte na 4 ramionach. Posiada podnośnik ręczny z blokadą wysokości. W zestawie pokrowiec i pojemnik na klamerki. Kolor: metaliczny szary,             pokrowiec i pojemnik na klamerki w kolorze czarnym.
99.00 zł 120.00 zł
Nowy Promocja
Waga łazienkowa Biała Dama to nowoczesny i elegancki design, niewialka grubość (tylko 2,3 cm i możliwość dokonywania pomiarów aż do 180 kg. Biała dama harakteryzuje się też dokładnością pomiaru do 100 g. i wynikami możliwymi do wyświetlenia w kg, Lb lub st. Powieżchnia wagi 30x30 cm czytelny wyświetlacz i nóżki antypoślizgowe zapewniają pełen komfort podczas ważenia. Marka BRABANTIA to jak zwykle - najwyższa jakość wykonania i długa - 5 letnia gwarancja.  
Promocja
długość między ścianami przy montażu może sięgać nawet o 4,40m bardzo dobrze sprawdza się w małych łazieneach i suszarniach możliwość złożenia (zwinięcia) sznurków po zakończeniu suszenia. 5 sznurków w suszarce materiały doskonałej jakości gwarantuje marka BRABANTIA po złożeniu niewielkie rozmiary suszarki 47,5 x 8 x 7,8 cm 5 lat gwarancji Brabantia
Nowy
Waga łazienkowa firmy Brabantia posiada wbudowane panele solarne, działające zarówno przy świetle słonecznym, jak i sztucznym. Waga jest wyjątkowo płąska ( 2.4 cm ) i zawiera nowoczesne rozwiązania techniczne. Ma możliwości ważenia obciażenia aż do 160 kg, z wyjątkową dokładnością do 100 g i podaje wynik w trzech różnych jednostkach ważenia (kg/Lb/st). Waga posiada autowyłącznik, duży i czytelny wyświetlacz LCD, oraz nóżki antypoślizgowe. Dodatkowo zaopatrzona jest w wygodny uchwyt do przenoszenia oraz stalowe powierzchnie FPP.
Promocja
Stylowa waga łazienkowa z wbudowanym zegarem i podświetlanym wyświetlaczem. Waga jest niezwykle cienka ze stalowa, stalowa. Ma możliwości ważenia obciążenia aż do 160kg. Posiada również różne jednostki ważenia i automatyczne wyłączanie. Marka Brabantia gwarantuje wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Obudowa jesst wykonana ze stali nierdzewnej FPP. Waga ma możliwość podwieszenia jej na ścianie i może funkcjonować jako zegar.
Nowy Promocja
Waga łazienkowa Body Analysis, informuje o ciężarze ciała, wykonuje kompletną analizę budowy ciała, a dzięki temu możemy w domowych warunkach monitorować stan naszego zdrowia.  Analiza budowy ciała pozwala określić współczynnik BMI, a więc przedstawia dokładny obraz ogólnego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Waga może okazać się niezwykle przydatna w okresie stosowania diet i intensywnych treningów fizycznych.  Koniecznie pobież plik z instrukcją obsługi (plik pdf)