Deski do prasowania

Współczesne deski do prasowania zapewniają dużo większy komfort podczas wykonywania czynności domowych. Wyposażone w regulowaną wysokość zapewniają dopasowanie do wzrostu użytkownika. Powierzchnia blatu jest sztywna i odpowiednio zabezpieczona, co zapewnia zarówno ochronę blatu, jak i ułatwia prasowanie. Proponujemy wyroby uznanych w branży producentów ze składanym stelażem, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie, znacząco zmniejszając powierzchnię. Blokada zapobiega niekontrolowanemu rozłożeniu się podczas przechowywania i złożeniu w trakcie pracy.

Deska do prasowania posiada szeroki blat dla większego komfortu pracy oraz wyprofilowane miejsce na żelazko lub generator pary, dostosowane do potrzeb osób prawo- i leworęcznych. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałej tkaniny odpornej na działanie wilgoci i wysokich temperatur. Specjalna technologia tkaniny pokrowca pozwala skrócić czas pracy poprzez oddawanie temperatury. Idealną gładkość materiału uzyskamy już po kilku ruchach stopy żelazka, a w przypadku wielu tkanin wystarczy prasowanie z jednej strony.

Nowy
Niewielka, a zarazem wygodna do prasowania rękawów i nogawek. Kto prasuje dużo koszul, doskonale wie, jak ciężko uprasować rękawy, poręczna deska do prasowania marki Brabantia sprawi, że prasowanie nie będzie przykrym obowiązkiem lecz przyjemnością. Deska jest oparta na solidnej stalowej ramie w kolorze kremowym, z nogami zakończonymi antypoślizgowymi nakładkami, które zapewniają jej stabilność. Ma konstrukcję siatki, pokrowiec w kolorze Ecru wykonany z bawełny oraz sprężystej pianki, która podnosi komfort prasowania. Jest przystosowana do prasowania tradycyjnym żelazkiem oraz stacją pary. Złożona zajmuje bardzo mało miejsca. Wymiary:  Wysokość: 13 cm Szerokość: 67,5 cm Głębokość: 12 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Promocja
Niewielka, a zarazem wygodna do prasowania rękawów i nogawek. Kto prasuje dużo koszul, doskonale wie, jak ciężko uprasować rękawy, poręczna deska do prasowania marki Brabantia sprawi, że prasowanie nie będzie przykrym obowiązkiem lecz przyjemnością. Deska jest oparta na solidnej stalowej ramie w kolorze szarym, z nogami zakończonymi antypoślizgowymi nakładkami, które zapewniają jej stabilność. Ma konstrukcję siatki, pokrowiec w kolorze niebieskim - Feathers, wykonany z bawełny oraz sprężystej pianki, która podnosi komfort prasowania. Jest przystosowana do prasowania tradycyjnym żelazkiem oraz stacją pary. Złożona zajmuje bardzo mało miejsca. Wymiary:  Wysokość: 13 cm Szerokość: 67,5 cm Głębokość: 12 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Nowy Promocja
Deska do prasowania w kompaktowym rozmiarze. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z lakierowanej na kolor kremowy stali nierdzewnej o przekroju 22 mm, z czterema nogami. Silikonowe stópki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem. Deska posiada 7 poziomów ustawienia wysokości od 71 cm do 96 cm oraz blokadę przed przypadkowym złożeniem. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania. Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki. Deska ma metalową podstawę na żelazko. Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne. Wymiary: Wysokość: 96 cm Szerokość: 128 cm Głębokość: 48 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Nowy Promocja
Deska do prasowania w komfortowym rozmiarze z szerokim blatem. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z lakierowanej na kolor kremowy stali nierdzewnej o przekroju 22 mm, z czterema nogami. Silikonowe stópki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem. Deska posiada 7 poziomów ustawienia wysokości od 69 cm do 96 cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania. Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze spręzystej pianki. Deska ma metalową podstawę na żelazko. Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne. Wymiary: Wysokość: 96 cm Szerokość: 157 cm Głębokość: 48 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Deska do prasowania w komfortowym rozmiarze z szerokim blatem. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z stali nierdzewnej, lakierowanej na kolor metaliczny czarny  o przekroju 22 mm, z czterema nogami. Silikonowe stópki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem. Deska posiada 7 poziomów ustawienia wysokości od 69 cm do 96 cm oraz blokadę przed przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania. Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki. Deska ma podstawę na żelazko ze stali polerowanej. Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne. Wymiary: Wysokość: 96 cm Szerokość: 142 cm Głębokość: 48 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Promocja
Wygodna deska do prasowania z podstawą na generator pary. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z stali nierdzewnej lakierowanej na kolor kremowy o przekroju 25 mm. Silikonowe nakładki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem.  Deska posiada 7 poziomów ustawienia wysokości od 77 cm do 96 cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania.  Deska jest wyposażona w podstawę na generator pary (maksymalnie 39x29cm). Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki.  Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne.  Wymiary: Wysokość: 99 cm Szerokość: 149,5 cm Głębokość: 49 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Promocja
Duża wygodna deska do prasowania z wieloma udogodnieniami dla większego komfortu używania. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z stali nierdzewnej lakierowanej na kolor metaliczny czarny o przekroju 35 mm. Asymetryczny kształt ramy umożliwia prasowanie w pozycji siedziącej. Silikonowe nakładki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem.  Deska posiada płynną regulację ustawienia wysokości od 61 cm do 102 cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania. Specjalne wyprofilowanie tylnej krawędzi deski ułatwia prasowanie koszul. Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki.  Do deski dołączona jest silikonowa podstawka pod żelazko w kształcie kubka. Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne.  Wymiary: Wysokość: 101,5 cm Szerokość: 184 cm Głębokość: 49,5 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Duża wygodna deska do prasowania z wieloma udogodnieniami dla większego komfortu używania. Deska do prasowania marki Brabantia wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby prasowanie było sprawne i przyjemne, Rama deski wykonana z stali nierdzewnej lakierowanej na kolor metaliczny czarny o przekroju 35 mm. Asymetryczny kształt ramy umożliwia prasowanie w pozycji siedziącej. Silikonowe nakładki zabezpieczają deskę przed przypadkowym przemieszczeniem się po podłodze oraz chronią podłogę przez zniszczeniem.  Deska posiada płynną regulację ustawienia wysokości od 61 cm do 102 cm oraz blokadę przez przypadkowym złożeniem i zabezpieczenie przeciw rozłożeniu podczas przechowywania i przenoszenia. Opatentowany system mocowania siatki, która nie jest spawana, a wpuszczona w ramę pozwala na swobodne odkształcanie podczas prasowania. Specjalne wyprofilowanie tylnej krawędzi deski ułatwia prasowanie koszul. Deska jest wyposażona w składaną półkę na ubrania. Pokrowiec jest wykonany z 100 % bawełny, z podbiciem ze sprężystej pianki. Pokrowiec ma specjalne miejsce na gorące żelazko. Z deski mogą korzystać osoby lewo- i praworęczne.  Wymiary: Wysokość: 101,5 cm Szerokość: 184 cm Głębokość: 49,5 cm Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!
Nowy Promocja
Niezastąpiona pomoc przy składaniu ubrań w idealną i równą kostkę. Miętowa, wykonana z tworzywa deska pomagająca równo złożyć T-shirty, koszule, bluzki, swetry. Posiada wytłoczoną obrazkową instrukcję składania krok po kroku, aby szybko i sprawnie uporządkować pranie. Ubrania składane z jej pomocą są równo złożone, nie posiadają fałd, dzięki temu nie gniotą się i zajmują dużo mniej miejsca w szafie czy garderobie. Deska posiada praktyczny hak, umożliwiający przechowywanie jej na relingu w szafie, w ten sposób będzie zawsze na swoim miejscu. Nie jest odporna na wysoką temperaturę - nie prasuj na niej.