Suszarki ogrodowe

Wysokiej jakości suszarka ogrodowa to prawdziwe wsparcie dla każdego gospodarstwa domowego. Pozwala zaoszczędzić znaczą ilość miejsca przeznaczonego na suszenie ubrań. W naszym asortymencie znajdują się modele różnej wielkości, w tym również wersje obrotowe, które ułatwiają rozwieszanie prania. Produkt jest także przydatny w czasie wietrzenia na mrozie pościeli.

Suszarki ogrodowe marki Brabantia są rozkładane jak parasol, dzięki czemu nie zajmują dużo przestrzeni na działce. Dołączony do zestawu pokrowiec stanowi skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, szczególnie zimą. W zestawie również pojemnik na klamerki. Obrotowe ramiona ułatwiają rozwieszanie prania, a optymalne rozmieszczenie linek pomieści nawet kilkadziesiąt sztuk odzieży. Produkt wykonany jest ze stali ocynkowanej, a więc odpornej na działanie wilgoci i korozję. Taki przyrząd sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Mocowanie z tworzywa do betonu zapewnia odpowiednią stabilizację wieszaka z linkami. Polecamy.

Nowy
Praktyczna i funkcjonalna, poręczna i niezwykle łatwa w użyciu czteroramienna, obrotowa suszarka ogrodowa w zestawie z mocowaniem z tworzywa do betonu. Wystarczy jeden nieskomplikowany ruch, aby ją otworzyć. Mechanizm otwarcia upodabnia suszarkę do parasola. Wytrzymała konstrukcja oraz sposób wykonania sprawiają, że jest wiatroszczelna i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Na uwagę zasługują dodatkowe wieszaki umieszczone na końcu każdego z ramion. Doskonałe rozwiązanie pozwalające na wysuszenie za jednym razem dużej ilości prania. W zestawie dodatkowo znajduje się także pokrowiec ochronny, szczególnie przydatny w czasie zimy oraz pojemnik na klamerki. 
Nowy
Praktyczna i funkcjonalna, poręczna i niezwykle łatwa w użyciu czteroramienna, obrotowa suszarka ogrodowa w zestawie z mocowaniem z tworzywa szcztucznego do betonu. Wystarczy jeden nieskomplikowany ruch, aby ją otworzyć. Mechanizm otwarcia upodabnia suszarkę do parasola. Wytrzymała konstrukcja oraz sposób wykonania sprawiają, że jest wiatroszczelna i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Na uwagę zasługują dodatkowe wieszaki umieszczone na końcu każdego z ramion. Doskonałe rozwiązanie pozwalające na wysuszenie za jednym razem dużej ilości prania. W zestawie dodatkowo znajduje się także pokrowiec ochronny, szczególnie przydatny w czasie zimy oraz klamerki. 
Ogrodowa suszarka Compact. Mocowanie z tworzywa do betonu. Długość linki 40 m, 4 ramiona Możliwość wymiany linki Jest możiwość dokupienia mocowania do wbicia w ziemię ( stal ocynkowana ) Kolor: metaliczny szary
679.00 zł 980.00 zł
Nowy Promocja
Suszarka ogrodowa SmartLife. Mocowanie stalowe do gruntu. Obrotowa , 60 m linki rozciągnięte na 4 ramionach. Posiada podnośnik ręczny z blokadą wysokości. W zestawie pokrowiec i pojemnik na klamerki. Kolor: metaliczny szary,             pokrowiec i pojemnik na klamerki w kolorze czarnym.